لیست محصولات  
 

پورتال سازمانی HighPortal :
درگاه ارتباطی سازمانها برای ارائه و دریافت خدمات و اطلاعات مابین سازمان با مشتریان و مخاطبین داخل و خارج سازمانی خود است.اتوماسیون سرعت، وقت و بهینه سازی منابع در شرایط امن و پیشرفته، دستیابی به اهداف سازمانی را بهبود میبخشد. محدودیت های زمان و مکان از جمله موانعی است که این نرم افزار از پیش رو برمی دارد.


سیستم تولید و مدیریت وب سایت HighCMS :
نرم افزاری که پس از نصب آن بر روی وب سایت معماری اصلی سایت آماده بوده و تنها کافیست که محتوای مد نظر خود را از طریق کنترل پانل به سادگی وارد کرده، و یا در استفاده از ابزارهای موجود، خدمات خود را به بازدیدکنندگان ارائه نمائید.عدم وابستگی شما به شرکتها یا افراد، جهت بروزرسانی اطلاعات، از مزیتهای این نرم افزار دوست با کابر است.


سیستم مدیریت ارتباط با مشتری HighCRM :
نرم افراز ارتباط با مشتریان، ویندوزی و تحت وب، جهت نصب بر روی سرور داخلی شبکه شرکتها و یا سرورهای اختصاصی اینترنتی آنهاست. این نرم افزار گامهای بزرگی در جهت حذف کاغذ در فرآیندهای کاری برداشته، با آن هرگونه اقدامی در پرونده مشتریان و یا هر ارتباطی با آنان الکترونیک شده و در هر لحظه به دقیقترین آمارها و گزارشات، از هر جای دنیا که باشید، دسترسی خواهیدداشت امکان کنترل فعالیتهای پرسنل از مزایای این سیستم است.


میل سرور فارسی HighMail :
ویندوزی، قدرتمند، سربلند از افتخار ایرانی بودن بعنوان اولین و تنها میل سرور فارسی کشور است که امکان بهره مندی از این سرویس امن را در دو کنترل پانل فارسی و انگلیسی فراهم کرده و دریافت کننده ایمیل شما را از تنظیمات Encoding بی نیاز می کند.