دسترسی سریع
آریانیک
صفحه اصلی

طراحی سایت آریانیک

UI / UX

Portal

طراحی سایت

طراحی سایت بطور کلی از 2 روش استاتیک و داینامیک انجام پذیر است.روش قدیمی آن که طراحی استاتیک میباشد بدینصورت است که طراح وب تک تک صفحات سایت مشتری را به سفارش او تولید و طراحی کرده و آنها را در اختیار مشتری قرار میدهد.

این روش دارای ایرادات بسیاریست از جمله زمانبر بودن راه اندازی وب سایت (3 ماه بطور متوسط) ، وابستگی شدید مشتری به طراح ،هزینه بالای طراحی، کیفیت پائین پشتیبانی مخصوصا از سال دوم به بعد و محدود بودن سایت مشتری به صفحات ساخته شده توسط طراح و ضرورت صرف زمان وهزینه مجدد برای افزودن صفحات یا محتوای جدید به سایت.

روش جدید طراحی سایت که طراحی داینامیک میباشد توسط نرم افزارمدیریت محتوی انجام میشود.در این روش طراح تنها یک صفحه را براساس سلیقه مشتری طراحی کرده وسپس سایر صفحات توسط کنترل پانل مدیریتی نرم افزار به راحتی تعریف شده و ورود محتوی در آنها صورت میگیرد.مزایای این روش ، سرعت بالای راه اندازی وب سایت (2-4 روز) ، هزینه بهینه و کمتر نسبت به طراحی استاتیک و عدم وابستگی مشتری به طراح برای ایجاد صفحات جدید و تغییر محتوای قبلی وبهره مندی از پشتیبانی سریعتر است.

آریانیک با داشتن 20 سال سابقه راه اندازی وب سایت و طراحی بیش از 5000 وب سایت دولتی و خصوصی، خدمات طراحی سایت خود را به صورت داینامیک و توسط نرم افزار مدیریت محتوای HighCMS با مناسب ترین هزینه و در کمترین زمان ارائه می کند.

برخی مشتریان آریانیک

گفتگوی آنلاین
بستن